Work and Holiday visa

Work and Holiday víza umožňují mladým lidem od 18 do 30 let v Austrálii cestovat a pracovat. Víza budou spuštěna pravděpodobně v únoru 2018. Budou omezena roční kvótou 500 míst.

Rozhovor s Vlastou Tichým na SBS

Poslechněte si rozhovor s Vlastou Tichým, který pro australskou rozhlasovou stanici SBS natočila naše „kukabaří“ studentka Šárka Pechová.

Zkušenosti s cestami do Austrálie

Zkušenosti s cestami do Austrálie jsem nasbíral v průběhu posledních 20 let. Odjel jsem se učit angličtinu do Sydney, cestoval jsem, fotografoval, přednášel…, a dnes předávám důležité informace těm, kteří své plány teprve hodlají uskutečnit.

Český rozhlas – Vlastimil Tichý – Víkendový kolotoč

Český rozhlas – Vlastimil Tichý – Víkendový kolotoč. Přijměte pozvání, bude se povídat o australském jídle a my doufáme, že na Austrálii dostanete chuť. Austrálie chutná každému jinak, ale jídla z celého světa jí dělají velmi populární jak pro gurmány, tak pro studenty z celého světa.

Vánoce v Kukabaře

Vánoce v Kukabaře budou letos trochu odpočinkové :)

V Praze bude Kukabara kancelář o Vánocích zavřená.

Irsko: návštěva a studium

Irsko – návštěva a studium: Je důležité vždy vědět, co můžete od té které školy čekat, abyste si mohli poctivě vybrat tu svoji ideální destinaci. Osobní zkušenost se školami a místy je proto pro nás velmi důležitá. Jenom tak můžeme své vlastní zkušenosti předat vám, našim studentům.

Beseda o studiu v Austrálii

Beseda o studiu v Austrálii je již ve čtvrtek. Kdo plánuje svoji cestu do Austrálie, má jedinečnou šanci se setkat s lidmi, kteří také chtějí do Austrálie. Naše přednášky jsou koncipované jako „miniskupiny“ kolem 10 lidí a přistupujeme k tomu velmi konkrétně…