Kukabara tým
Pomůžeme vám splnit si vaše sny...

Je nás 5 a tvoříme spolehlivý tým

Je nás 5 a spojuje nás nadšení do cestování. Každý sice plnil svůj „batoh zkušeností“ jinak a jinde, ale i díky tomu se perfektně doplňujeme a tvoříme tým, na který se můžete bez obav spolehnout. Jsme přátelští, komunikativní a vyznáváme pozitivní přístup. Kdo je kdo a na co se specializuje?

Pavla Gultová – specialistka na Austrálii a jazykové pobyty

Pavla strávila v zahraničí celkem 6 let a společně s Vlastou založila Kukabaru. Žila v Austrálii, kde pracovala, studovala a také cestovala. Podobné zkušenosti sbírala i v Irsku, Německu nebo Anglii – zde dokonce pár let působila jako marketingová ředitelka Milner School of English v Londýně. S její pomocí se na vysněnou cestu do ciziny vydaly už stovky studentů.

Zjistěte víc o Pavle Gultové.

Vlasta Tichý – specialista na Austrálii a Kanadu

Vlasta je milovníkem Austrálie, po které najezdil na 80 tisíc kilometrů. A také o ní napsal 3 knihy. Mimo to je i vášnivým fotografem, co zvěčňuje kouzlo australského kontinentu do nádherných snímků. Do zahraničí poslal už více jak 1 200 studentů.

Zjistěte víc o Vlastovi Tichém.

Jitka Kejíková – specialistka na studium jazyků ve světě

Jitka žila v cizině 2 roky. Znalosti, zážitky a zkušenosti sbírala jako student na různých jazykových školách i jako zaměstnankyně v Londýně. Navštívila většinu zemí Evropy, projela národní parky v USA a zavítala také na slunnou Floridu. V Kukabaře pečuje o ty z vás, co se chtějí zlepšit v cizím jazyce „přímo u zdroje“.

Zjistěte víc o Jitce Kejíkové.

Bára Krhovská – specialistka na zahraniční střední školy

Bára K. se vydala do světa „na zkušenou“ už jako náctiletá. Dnes se proto může pochlubit množstvím zkušeností, ze kterých dennodenně těží především děti, teenageři a jejich rodiče, protože radí a pomáhá s vyřizováním studia na střední v zahraničí. Navštívila USA, pracovala například v Anglii, Španělsku i na Aljašce.

Zjistěte víc o Báře Krhovské.

Bára Vitíková – specialistka na zahraniční střední školy

Také „druhá“ Bára pracuje především s mladšími ročníky a jejich rodiči. K vynikajícím výsledkům jí pomáhají nejen obrovské znalosti této oblasti, které rozšiřuje už 8 let, ale také fakt, že vystudovala psychologii a má praxi v poradenské činnosti.

Zjistěte víc o Báře Vitíkové.

Náš tým