SACE (South Australian College of English)

SACE je souhrnný název pro čtveřici vynikajících jazykových škol.

SACE Adelaide byla založena jako první z nich a to v roce 1992. Druhou školou je Tasmanian College of English v Hobartu a třetí do party je Whitsundays College of English na Airlie Beach. Nejnovější do „party“ našich kampusů najdete v Melbourne. Výuka je spuštěna od dubna 2015.

Výuka na SACE

Ve výuce na všech našich školách používáme moderní techniku. Na školách se také potkáte s hosty z řad místních lidí. Pořádáme zajímavé exkurze do okolí. Tím vším se snažíme skládat mozaiku výuky, reálného života a tvrdé práce, která vás na SACE čeká. Dobře totiž víme, že jen tak dosáhnete nejlepších výsledků a z Austrálie si tak odvezete co nejvíce.

„Outback“, korálové útesy nebo národní parky na Tasmánii?

Jednotlivé kampusy se velmi liší prostředím, ve kterém se nacházejí.

  • Adelaide je typickým velkoměstem v subtropické části Austrálie
  • Hobart je se svými čtyřmi ročními dobami na Austrálii poněkud klimaticky výjimečný
  • Airlie Beach (Whitsunday) je oproti oběma předchozím úžasným prázdninovým letoviskem v tropické části kontinentu
  • Melbourne – nejmladší bratříček – studujte v centru velkoměsta.

Vyberte si kurz, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a domluvte si schůzku v Kukabaře, kde vám pomohou se zajištěním celého pobytu.

Doporučujeme si studium naplánovat na všech třech místech, abyste zažili tyto mimořádné australské lokality na vlastní kůži. V Kukabaře vám poradí s volbou ročních období.

Objevte „outback“, potápějte se na Great Barrier Reef nebo prozkoumejte národní parky na Tasmánii. Garantujeme vám, že se vám bude všude líbit.

Počet studentů v Adelaide (max.)200Počet studentů v Hobartu (max.)65
Počet studentů v Airlie Beach (max.)90Počet studentů ve třídě (průměr / maximum)12 / 15
Počet výukových lekcí týdně20 nebo 25

Proč studovat na SACE

  • akreditace již roku 1987 a od té doby vysoký kredit v celosvětovém měřítku
  • náš cíl – co nejrychleji a nejefektivněji vám pomoci v komunikaci v angličtině
  • všechny kurzy jsou u nás zaměřeny na intenzivní výuku mluvení, čtení a psaní, a na dosažení plynulosti a správnosti vyjadřování
  • naši učitelé sledují a v praxi používají nové metody výuky, aby udrželi výuku zábavnou a tím podporovali motivaci studentů
  • Evergreen (Seniors) Programme pro naše starší studenty s organizovanými kulturními aktivitami 3x týdně v odpoledních hodinách

Národnostní mix na Airlie Beach

abcdeee

Národnostní mixy studentů

Národnostní mix v Adelaide

abcdeee

Národnostní mix v Hobartu

abcdeee

Poloha

Adelaide, hlavní město Jižní Austrálie, hostí jenom několik málo jazykových škol pro mezinárodní studenty. Školu SACE najdete v centru města, v historické budově s moderním vybavením.

V Hobartu je všechno blízko, vždyť město ležící na ostrově Tasmánie, má jenom 220 tisíc obyvatel. Naše menší škola si zakládá na domácké a přátelské atmosféře.

Airlie Beach a Whitsunday Islands (Svatodušní ostrovy) jsou pro vás skutečným rájem na zemi. Město leží na polovině cesty mezi Brisbane a Cairns, v mírné části tropického Queenslandu, a je vstupní branou do těch nejlákavějších míst severovýchodní části kontinentu (Velká útesová bariéra atd.). Veškeré prázdninové vodní aktivity a radovánky máte při studiu na Whitsundays College of English přímo na dosah ruky.

Melbourne, to je příležitost pro studenty toužící studovat ve 4-milionovém velkoměstě. Škola leží „na březích“ řeky Yarra River, v úplném centru, kde se jezdí zdarma tramvajemi po „FREE Circle tram“ okruhu. Zastávku má také před naší školou.

Národnostní mix v Melbourne

abcdeee

Ubytování

Homestay, ubytování v rodinách, máme připraveny pro jednotlivce i dvojice, cestující společně. Ubytování je s plnou penzí (obědy v pracovní den jsou studené). Minimum je rezervace na 4 týdny ubytování v rodině.

Student House, ubytování ve studentských domech, je naší nejlevnější variantou a v ceně je i wifi připojení.

Na vyžádání organizujeme i ubytování v hostelu či apartmány.

SACE – South Australian College of English