SACE (South Australian College of English)

SACE je souhrnný název pro čtveřici vynikajících jazykových škol.

SACE Adelaide byla založena jako první z nich a to v roce 1992. Druhou školou je Tasmanian College of English v Hobartu a třetí do party je Whitsundays College of English na Airlie Beach. Nejnovější do „party“ našich kampusů najdete v Melbourne. Výuka je spuštěna od dubna 2015.

Výuka na SACE

Ve výuce na všech našich školách používáme moderní techniku. Na školách se také potkáte s hosty z řad místních lidí. Pořádáme zajímavé exkurze do okolí. Tím vším se snažíme skládat mozaiku výuky, reálného života a tvrdé práce, která vás na SACE čeká. Dobře totiž víme, že jen tak dosáhnete nejlepších výsledků a z Austrálie si tak odvezete co nejvíce.

„Outback“, korálové útesy nebo národní parky na Tasmánii?

Jednotlivé kampusy se velmi liší prostředím, ve kterém se nacházejí.

  • Adelaide je typickým velkoměstem v subtropické části Austrálie
  • Hobart je se svými čtyřmi ročními dobami na Austrálii poněkud klimaticky výjimečný
  • Airlie Beach (Whitsunday) je oproti oběma předchozím úžasným prázdninovým letoviskem v tropické části kontinentu
  • Melbourne – nejmladší bratříček – studujte v centru velkoměsta.

Vyberte si kurz, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a domluvte si schůzku v Kukabaře, kde vám pomohou se zajištěním celého pobytu.

Doporučujeme si studium naplánovat na všech třech místech, abyste zažili tyto mimořádné australské lokality na vlastní kůži. V Kukabaře vám poradí s volbou ročních období.

Objevte „outback“, potápějte se na Great Barrier Reef nebo prozkoumejte národní parky na Tasmánii. Garantujeme vám, že se vám bude všude líbit.

SACE (South Australian College of English)

Počet studentů v Adelaide (max.)200Počet studentů v Hobartu (max.)65
Počet studentů v Airlie Beach (max.)90Počet studentů ve třídě (průměr / maximum)12 / 15
Počet výukových lekcí týdně20 nebo 25

Proč studovat na SACE

  • akreditace již roku 1987 a od té doby vysoký kredit v celosvětovém měřítku
  • náš cíl – co nejrychleji a nejefektivněji vám pomoci v komunikaci v angličtině
  • všechny kurzy jsou u nás zaměřeny na intenzivní výuku mluvení, čtení a psaní, a na dosažení plynulosti a správnosti vyjadřování
  • naši učitelé sledují a v praxi používají nové metody výuky, aby udrželi výuku zábavnou a tím podporovali motivaci studentů
  • Evergreen (Seniors) Programme pro naše starší studenty s organizovanými kulturními aktivitami 3x týdně v odpoledních hodinách

Národnostní mix na Airlie Beach

abcdeee

Národnostní mixy studentů

Národnostní mix v Adelaide

abcdeee

Národnostní mix v Hobartu

abcdeee

Poloha

Adelaide, hlavní město Jižní Austrálie, hostí jenom několik málo jazykových škol pro mezinárodní studenty. Školu SACE najdete v centru města, v historické budově s moderním vybavením.

V Hobartu je všechno blízko, vždyť město ležící na ostrově Tasmánie, má jenom 220 tisíc obyvatel. Naše menší škola si zakládá na domácké a přátelské atmosféře.

Airlie Beach a Whitsunday Islands (Svatodušní ostrovy) jsou pro vás skutečným rájem na zemi. Město leží na polovině cesty mezi Brisbane a Cairns, v mírné části tropického Queenslandu, a je vstupní branou do těch nejlákavějších míst severovýchodní části kontinentu (Velká útesová bariéra atd.). Veškeré prázdninové vodní aktivity a radovánky máte při studiu na Whitsundays College of English přímo na dosah ruky.

Melbourne, to je příležitost pro studenty toužící studovat ve 4-milionovém velkoměstě. Škola leží „na březích“ řeky Yarra River, v úplném centru, kde se jezdí zdarma tramvajemi po „FREE Circle tram“ okruhu. Zastávku má také před naší školou.

Národnostní mix v Melbourne

abcdeee

Ubytování

Homestay, ubytování v rodinách, máme připraveny pro jednotlivce i dvojice, cestující společně. Ubytování je s plnou penzí (obědy v pracovní den jsou studené). Minimum je rezervace na 4 týdny ubytování v rodině.

Student House, ubytování ve studentských domech, je naší nejlevnější variantou a v ceně je i wifi připojení.

Na vyžádání organizujeme i ubytování v hostelu či apartmány.

Whitsundays College of English

Whitsundays College of English