CIC

Cambridge International College najdete:

  • v hlavním městě Západní Austrálie, Perth
  • v hlavním městě Viktorie, Melbourne

V obou městech vám nabízíme jak jazykovou výuku, tak odborné kurzy a kurzy vyššího bakalářského studia, což mezinárodní studenty propojuje s australskými a přináší výhody pro obě strany. V Melbourne se však angličtina nevyučuje samostatně, pouze v kombinaci s následujícím odborným kurzem.

V Melbourne i v Perthu jsou školy v úplném centru města (CBD) a obě jsou moderně vybaveny vším, co student dnešní doby ke studiu potřebuje. Studenti ze všech koutů světa se na CIC setkávají a vytváří tak nefalšovanou mezinárodní atmosféru, která vás pohltí stejně jako výuka angličtiny.

Kvalifikovaní učitelé jsou připraveni, plni entuziazmu a ochoty vám předat veškeré své zkušenosti.

Ubytování v rodinách, vyzvednutí na letišti nebo zdravotní pojištění, to všechno patří do nabídky naší školy. Stačí se obrátit na Kukabaru, kde vám vše rádi zprostředkují.

Speciální nabídka:

  • na vyžádání v Kukabaře
  • 20 % sleva na Higher Education kurzy (3-leté studium)

Studentské aktivity na CIC

V CIC pro vás  pravidelně organizujeme nejrůznější studentské aktivity, takže v rámci zábavy a objevování krás Austrálie neustále trénujete svoji angličtinu. Na škole se můžete zapojit do činnosti konverzačního klubu, filmového klubu, „Job Assistance“ klubu a oblíbených sportovních aktivit.

Všichni učitelé a studenti si společně pomáhají při řešení úkolů, abyste se u nás cítili jako doma.

Atmosféru, kterou CIC žije, nazýváme anglicky „student friendly“. Přidejte se k nám!

Počet studentů AJ v Perthu300Počet studentů AJ v Melbourne200
Počet studentů ve třídě (průměr / maximum)12 / 15Počet výukových lekcí týdně20+5

Proč studovat na CIC

  • obě školy v Perthu a v Melbourne vyučují angličtinu a také odborné kurzy
  • čeští a slovenští studenti moou po studiích angličtiny přejít na odborné kurzy jako marketing, management a „hospitality“, také třeba průvodcovský kurz „guiding“ atd.
  • kampusy jsou vybaveny v moderním stylu, s knihovou, počítači, studentskou odpočinkovou zónou s kuchyňkou, wifi atd.
  • nabízíme bohaté mimoškolní aktivity

Národnostní mixy

Národnostní mix v Melbourne

abcdeee

Národnostní mix v Perthu

abcdeee

Poloha

Všechny kurzy angličtiny se vyučují v kampusu v centru města. Odborné kurzy jsou situovány do okolních čtvrtí s dobrou dostupností městskou hromadnou dopravou.

Adresa v Melbourne: 422 Collins Street, Melbourne, VIC 3000, Australia

Adresa v Perthu: 297 Hay Street, East Perth, WA 6004, Australia

Ubytování

Homestay ubytování, neboli ubytování v rodině, je nejlepší variantou, kdy spojíte výuku angličtiny s realitou a běžným životem v anglicky mluvícím prostředí.

Co homestay obsahuje?

Snídani a večeři od pondělí do pátku a o víkendech také obědy. Jednolůžkové ubytování v čistém a komfortním prostředí, včetně nepřetržité asistenční služby 24/7 a pojištění. Rodina vás rovněž seznámí s okolím, dopravou, nakupováním a třeba i s  Aussie English, tedy angličtinou pravých Australanů.

Můžete si zvolit i možnost vyzvednutí na letišti, pakliže se necítíte na samostatný přesun nebo v případě příletu do města v nočních hodinách.