Sterling Business College

Jsme školou vlastněnou a provozovanou australskými majiteli. Potkáte se u nás se studenty z Austrálie i s mnoha mezinárodními studenty, prakticky z celého světa. Za více než 15 let jsme nasbírali hodně zkušeností a dosáhli jsme řady úspěchů.

Školu vlastní a provozuje Australanka s bohatými zkušenostmi ve školství, a jako ředitelku ji najdete ve škole každý den.

Potkáte se u nás se studenty různých věkových kategorií, počínaje čerstvými absolventy středních škol a konče odborníky středního věku, kteří si dodělávají kvalifikaci při zaměstnání nebo prochází rekvalifikací.

Kromě velkého počtu australských studentů u nás potkáte národnosti prakticky z celého světa. 20 let úspěšné historie je důkazem jak kvality tak i popularity nabízených kurzů. Udržujeme příjemnou a osobní atmosféru s počtem studentů kolem 160 a k potřebám každého studenta přistupujeme individuálně.

Váš studijní program je rozdělen do 3 až 4 dnů, takže máte také dostatek času na studentský život, poznávání okolí a příležitostné studentské práce. Mrkněte na naše video.

Na SBC poskytujeme trénink studentům, kteří chtějí získat dovednosti a kvalifikaci v následujicích oborech:

 • Business
 • Marketing
 • Management
 • Tourism
 • Visual Arts
 • Graphic Design
 • Children´s Services

Ve výuce dosahujeme vysokých standardů

Jakožto akreditovaná škola vyučujeme podle programů schválených australskou vládou. Studenty zapojujeme do dění praktickými cvičeními z reálného života.

Atraktivni výuku zpestřujeme exkurzemi a přednáškami specialistů v daných oborech. Dosahujeme tak vysokých standardů a ve spojení s přátelskou atmosférou, která mezi studenty a vyučujícími panuje, jsme pro vás skvělou volbou.

Studenty zapojujeme do dění a děláme výuku pestrou a atraktivní.

Průměrný počet studentů ve třídě je kolem 20, což je tak akorát na kvalitní diskuze i praktická cvičení, a zároveň dostatečný prostor pro každého z vás.

Každý předmět je přesně definován s jasným cílem dosažitelným během 9 studijních týdnů. Poté vždy nasledují prázdniny.

Na škole pro vás organizuje zábavné aktivity.

Po absolvování studia na Sterling Business College vám pomůžeme s případným dalším studiem na některé z univerzit nebo s nastartováním vaší nové kariéry.

Odměna ve výši 500 AUD pro dochvilné

Každých 9 týdnů vylosujeme jednoho z vás a odměníme ho $500. Do slosování se dostávají studenti za svoji dochvilnost a účast ve výuce. Studenti tak mají další motivaci a zvyšuje se celková úroveň výuky.

Kontaktujte Kukabaru, dostane se vám nejlepší péče.

SBC (Sterling Business College)

Počet studentů 160Počet studentů ve třídě (průměr)20
Docházka týdněcca 3,5 dne

Proč studovat na Sterling Business College

 • skvělá reputace
 • moderní prostředí a vybavení
 • výuka orientovaná na praxi
 • přátelská a vstřícná atmosféra menší školy
 • 20 let zkušeností a pozitivní zpětné vazby studentů
 • ideální mix australských a mezinárodních studentů
 • poloha ve městě, které má nejvíce slunečných dnů v roce, čemuž odpovídá i pohodový životní styl

Národnostní mix

abcdeee

Poloha

College je výhodně položena v moderní části Perthu, blízko MHD, ideálně k možnostem slušného ubytování v dosahu školy, ale také poblíž nákupních center a zábavy na Northbridge či v „city“. Jsme nedaleko centrálního nádraží a autobusů  “zdarma“, se zastávkou přímo před školou.

Jako „Full time“ student dostanete na SBC zdarma „Smartride“ kartu, takže můžete v Perthu využívat slevové jízdné. Nicméně, v Perthu je doprava po centru města zdarma, ptejte se v Kukabaře.

Adresa školy: 65 Newcastle Street, Perth WA 6000, Australia

Ubytování

Na vyžádání škola zařídí ubytování v rodině (homestay) a vyzvednutí na letišti.

SBC (Sterling Business College)