Cestovatelské rady na cestu do „Austrálie“

Ahoj Vlasto, 

chtěl jsem Ti moc poděkovat za Tvoje cenné rady při tvorbě programu Austrálie v červenci 2014. Všechno vyšlo úplně perfektně!!!

Míla

Vlasta vysvětluje: „Docela často, několikrát do roka, se mi ozývají lidé, kteří chtějí poradit s něčím jiným, než se zařízením studia. Chtějí CESTOVAT. A shánějí informace.“

Stejně tak se ozval jeden pán z Holešova:)) A dali jsme si „skype“ konferenci a začali jsme plánovat jeho cestu. Tedy, on se ptal a já se snažil poradit či doporučit.

Pak uběhly měsíce a Míla se ozval, že jsou zpět doma a popisuje, jak jeho cesta probíhala a co všechno viděli a nafotili (7.000 fotek ze země, ze vzduchu i z pod vodní hladiny).

Inspirace pro cestovatele s krátkou dovolenou

Míla popisuje, co viděli:

Udělali jsme tři okruhy po Austrálii, v malém caravanu Mighty, s přelety mezi těmi destinacemi.
Západ - s Perthu do Karijini, pak Ningaloo Reef – šnorchlování s Whale Shark – obrovský zážitek:), Shark Bay, pak Kalbari n.p., Pinnacles, Perth.
Sever-střed - Z Darwinu do Litchfield n.p., jumping Crocodile na Adelaide River, pak Kakadu n.p., Devils Marbles, Rainbow Valley (to jsme riskli i když jsme neměli 4×4), ULURU, Kings Canyon, Alice Springs.
Východ - Great Barrier Reef, Whitsundays (Svatodušní ostrovy), Fraser (pozn. Kukabary – největší písečný ostrov světa) a nakonec úchvatné Sydney.

Byla to paráda, 27 dní, nejvíce se mi určitě líbila Západní Austrálie, měl jsi pravdu, člověk by se tam zase vrátil s 4×4 a „dal“ to, co s normálním autem nedokázal:))

No, a pak jsme 20 dní cestovali po Vanuatu, Samoi a Fiji, také skvělé….:)

Moc Ti děkuji, vybrali jsme to, i vzhledem ke klimatickým podmínkám, naprosto skvěle:)

Mila Růžička, Holešov