Kukabara přináší nádheru i stabilitu...
Kukabara přináší nádheru i stabilitu...

Kdo jsme a co děláme

Jsme zprostředkovatelská agentura Kukabara, váš parťák a průvodce pro studijní cesty do zahraničí. Specialisté na cestování, kteří vám pomohou naplánovat a uskutečnit životní zážitek – pobyt v Austrálii.

Máme zkušenosti a umíme vše zařídit podle vašich přání a možností. Víme, „co a jak“, ať už se v cílové destinaci chcete vzdělávat, pracovat nebo rovnou obojí.

Opíráme se o vlastní zážitky, které předáváme dál. Všichni z týmu jsme nějaký čas žili v cizině a čerpali cenný základ pro kukabaří know-how.

Za posledních 10 let se s námi „rozlétlo do světa“ na 2 000 lidí. Tohle velké číslo nás těší a zároveň zavazuje. Svěřujete své sny do našich rukou, proto se nespoléháme jen na to, co už máme vyzkoušené, ale pravidelně vyrážíme na konference, sledujeme nejnovější trendy a rozvíjíme se. Abyste od nás vždy získali nejkvalitnější možnou péči.

Zjistěte víc o Kukabaře.

Začátky ve dvou

U zrodu agentury stáli Pavla Gultová (nyní v Brně) a Vlasta Tichý (nyní v Praze). Dva milovníci Austrálie, co díky cestování objevili své poslání. Po letech strávených v nejrůznějších koutech světa se rozhodli, že ulehčí cestu do zahraničí každému, kdo po ní zatouží.

Co mají oba zakladatelé za sebou?

Pavla:

  • V cizině pobývala 6 let, pracovala ve 4 zemích, a to Anglii, Irsku, Austrálii a Německu.

  • Navštívila více jak 40 škol po celém světě a pravidelně pořádá zajímavé cestovatelské přednášky.

  • Najela 30 tisíc kilometrů v Austrálii a 15 tisíc po USA.

Vlasta:

  • Austrálie je jeho druhým domovem – najezdil po ní přes 80 tisíc kilometrů, napsal o ní 3 knihy a více jak 100× už o ní přednášel.

  • Je také vášnivý fotograf a své jedinečné snímky ukazuje i na výstavách.

  • Mnohokrát vystupoval v cestopisných (televizních a rozhlasových) pořadech, např. v Travel Journalu nebo v relaci nazvané Šťastnou cestu s Janem Rosákem.

Jste pro nás nejdůležitější…

… a proto si zakládáme na osobním přístupu, který pro nás není prázdnou frází. Nikdy nikoho do ničeho nenutíme a respektujeme odlišné potřeby a touhy. A hlavně: vždy se vám věnujeme naplno.

Nemáme žádné předepsané scénáře, do kterých se vás snažíme napasovat. Hlavní role náleží vašemu příběhu, podle kterého vybíráme ideální pobyt.

A u Austrálie tohle platí o to více – víme, že rozhodnutí odjet tak daleko do neznámého prostředí znamená velký krok. Ale věřte nám, stojí za to ho udělat.

Vynikající volba

Austrálie vám nabízí nespočet možností. Je natolik rozmanitá, že si každý přijde na své. Ohromí milovníka přírody i velkolepých měst, zapadlých koutů i turistických „highlightů“. Jejímu kouzlu propadnou všichni světu otevření lidé, co chtějí být blíž jiným kulturám nebo místům, která znají z filmů a dokumentů. Pobyt „u protinožců“ vás posune o pořádný kus dopředu. A to nejen v angličtině.

Proč je Austrálie skvělá volba? Čtěte X důvodů.

Podpora i během pobytu

Nebudete v tom sami. Podpoříme vás, podělíme se s vámi o naše zkušenosti, zorganizujeme vše tak, abyste se zařizováním neměli žádné starosti. Ale vaším odjezdem nic neskončí. Zůstaneme v kontaktu a v případě potřeby se na nás můžete kdykoli obrátit.

Reference prozrazují nejvíc

Přečtěte názory a hodnocení od lidí, kteří s námi spolupracují nebo se s námi vydali za nezapomenutelným australským dobrodružstvím. Zjistíte, jak se jim s námi spolupracovalo a nejen to. V jejich příbězích najdete i konkrétní zkušenosti s životem v Austrálii.

O nás